Meist

Meie lugu ei saa rääkida ilma meie klientideta – ilma Teieta. Oleme tänulikud ja hindame kõrgelt sadasid Eesti ettevõtjaid usalduse eest. Olete andnud meile võimaluse üheskoos Teiega kasvada ja luua lahendusi nii väikestele kui suurtele vajadustele.

Meie lugu algab aastast 2004, mil alustasime õigusabi ja bürooteenuste pakkumist. Tulles vastu klientide ootustele, lisandusid peagi ka raamatupidamise- ja personaliteenused.

Täna töötab YourOffice-s kokku 27 spetsialisti. Peame üksteist oluliseks, kuna edu ja hea teenuse tagab ühtsena toimiv ning mõistev meeskond. Meeskonnaks peame nii YourOffice meeskonda kui ka iga meeskonda, mis võib tekkida just Teile teenuse osutamisel.

YourOffice osaleb aastast 2019 töötaja ja peresõbraliku tööandja märgise programmis, mille eesmärgiks on kahe aasta jooksul muuta töötaja ja peresõbralikkus veelgi kindlamalt organisatsiooni põhiväärtuste osaks!

Väärtustame oma kliente kõrgelt ja töötame oma klientidega tihedas koostöös. Meie teenuse aluseks on teadmiste ja oskuste pagas ning klienditundmine. Klienditundmine eeldab kliendi äriprotsesside mõistmist ja arusaamist majanduse toimimisest tervikuna. Meid iseloomustab avatud suhtlemine ja võime näha lahendusi ka keerulistes olukordades.

YourOffice kaubamärgi all pakub õigusnõu Legal Services OÜ, raamatupidamis- ja finantsjuhtimisteenuseid Financial Services OÜ, bürooteenuseid YourOffice Group OÜ ning personaliteenuseid ning koolitusi HR & Training Services OÜ.

Oleme tänulikud oma klientidele usalduse eest!

Võta meiega ühendust

Your Office
  • +372 622 1886
  • Lõõtsa tn 8a, 11415 Tallinn
Saada päring